Více o manikúře

P-shine

Japonská manikúra - provádí se zaleštěním včelího vosku do přírodního nehtu, který se následně vyleští do vysokého lesku. Vhodné pro roztřepené, lámavé a matné nehty. Používají se pouze přírodní produkty. Po 14 dnech je vhodné doplnit.

Parafínový zábal na ruce

Parafín je speciální vosk (získává se při destilaci ropy), který má schopnost zadržovat teplo. Užívá se ke zvláčnění a zjemnění pokožky, odstraňuje odumřelou kůži. Dále také ke zvýšení lokálního prokrvení. Před zábalem se ruce vydezinfikují. Peelingem se odstraní odumřelé šupinky kůže. Nanese se výživná maska a ruce se několikrát ponoří do teplého parafínu. Na ruce se dají igelitové rukavice a speciální froté rukavice, které udržují teplo. Nechá se působit 15-30 min., parafín se lehce zatáhne a ruce se namažou krémem. Je vidět okamžitý účinek, ruce jsou krásně jemné a hebké. Zábal prokrvuje pokožku, prohřívá svaly, uvolňuje klouby změkčuje ztvrdlou kůži. Aplikace parafínového zábalu není limitována a je vhodné jej provádět podle potřeby.

Modeláž gelových nehtů na tipy

je metoda, při které se aplikuje na přírodní nehet umělý tip - zkrátí se na požadovanou délku a upraví se do požadovaného tvaru. Dále se vymodeluje gel do potřebného tvaru

Zpevnění přírodních nehtů gelem

je metoda, při které se aplikuje gel pouze na přírodní nehet bez použití šablon a tipů. Klientce se nehty zpevní a je možné udržet nehty upravené a stejně dlouhé. Lak vydrží 3-4 týdny bez problémů na nehtech. Pro tuto aplikaci je nutné, aby přírodní nehty byly pevné a přesahovaly přes bříško nehtů alespoň 2 mm, aby bylo možné gel dokonale, podle správného technologického postupu nanést.

Zdobení nehtů

lze provádět různými kombinacemi zdobících materiálů:

  • Barevnými laky
  • Barevnými gely
  • Nálepkami
  • Třpytkami
  • Flitry
  • Kamínky

Masáže rukou

je nejpříjemnější zážitek, který můžete dopřát svým rukám. Při masáži můžete příjemně relaxovat a oddychovat. Masáž má na pokožku mocný léčivý účinek. Tak jako se oleje vstřebávají, pomáhají vyživovat pokožku a brzdí proces stárnutí, tak masáž rovněž pomáhá ulevit kloubům i bolestem a zrychlit krevní oběh až po konečky prstů.Někdy se po masáži můžete cítit v povznesené náladě, což je vynikající a potvrzuje to účinnost masáže. Masáž je doporučována po jakékoliv proceduře - manikúra, P-shine, parafínový zábal, modeláž nehtů

Salon Marcus, Jeronýmova 569, Liberec 7
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!