Pedikúra

Péče o nohy

Velmi důležitá je péče o naše nohy, které nosí celý den váhu našeho těla a neustále je sužuje pot, vlhké teplo, nevhodná obuv, neprodyšné ponožky či punčocháče a dlouhé stání či sezení. A jak to pak dopadá, známe asi téměř všichni - ztvrdlá a popraskaná kůže, nepříjemný odér, plísně, bolesti, únava a otoky nohou a v neposlední řadě křečové žíly. Proto pravidelná péče o nohy je nezbytností a my tu mám pro Vás přehled produktů, které Vám s každodenní péčí o Vaše nohy pomohou, a zajistí Vám tak pohodu, svěžest a zdraví. 

Pedikúra 

Pedikúra je název pro péči o nohy. Služby zahrnujíspeciální koupele, změkčování kůže, nanášení masek, masáže, upravování, lakování, stříhání a broušení nehtů na nohou.

Parafínové zábaly 

Parafín je speciální vosk (získává se při destilaci ropy), který má schopnost zadržovat teplo. Aplikace parafínového zábalu není limitována a je vhodné jej provádět podle potřeby. 

Užívá se:

  • ke zvláčnění a zjemnění pokožky, odstraňuje odumřelou kůži, řeší popraskané paty
  • ke zvýšení lokálního prokrvení - pomoc při problémech s nízkým prokrvováním chodidel (tzv. studené nohy)
  • jako relaxace pro kosterní svalstvo, uvolňuje spasmy a kontraktury - pomoc od bolesti a ztuhlosti, úleva při chronické artróze•má vliv na vstřebávání otoků, lepší hojení ran

Perličky vosku se rozehřívají ve speciálním přístroji, který udržuje vosk v ideální teplotě 50-60°C. Nejprve chodidla očistíme a vydesinfikujeme. Po té je ošetříme speciálním krémem, který vašim nohám dodá ještě větší jemnosti. V mém studiu nanáším vosk štětcem po vrstvách od prstů po kotníky. Na horký parafín se pak natáhne igelitový sáček a froté ponožky a nechá se po dobu 15-20 minut působit. Po zábalu se může objevit mírné zarudnutí vlivem teploty parafínu, které brzy zmizí a potom již uvidíte změnu - kůže, která byla suchá a hrubá, dosáhne jemnosti a zdravého vzhledu.

Zdobení nehtů 

Zdobení nehtů lze provádět různými kombinacemi zdobících materiálů.

  • Barevnými laky
  • Barevnými gely
  • Nálepkami
  • Třpytkami
  • Flitry
  • Kamínky 

Masáže chodidel

Dolní končetiny jsou každodenně velmi namáhány nošením a podpíráním celého těla, takže je svalstvo nohou obzvláště náchylné k nejrůznějším bolestem a ke ztuhlosti. Bohužel, celý den se bez jejich pomoci neobejdeme, proto bychom jim měli poskytnout náležitou péči. Profesionální ošetření s kvalitními produkty Vám pomůže dosáhnout toho, aby Vaše nohy vypadaly nejen krásně, ale i zdravě. Masáž je doporučována po jakékoliv proceduře - pedikúra, parafínový zábal.

Masáž má na pokožku mocný léčivý účinek. Tak jako se oleje vstřebávají, pomáhají vyživovat pokožku a brzdí proces stárnutí, tak masáž rovněž pomáhá ulevit kloubům i bolestem a zrychlit krevní oběh až po konečky prstů.Někdy se po masáži můžete cítit v povznesené náladě, což je vynikající a potvrzuje to účinnost masáže 

Ceník

Sem patří váš dlouhý nadpis

Sem vložte podnadpis

Manikúra klasická mokrá

250 Kč

Pedikúra klasická mokrá

300 Kč

P-shine - japonská manikúra

(ruce nebo nohy - 1 za dva týdny) 

180 Kč

Zpevnění přírodních nehtů gelem

(ruce) 

350 Kč

Potažení nehtů gel nebo gellak

(nohy) 

350 Kč

Nové gelové nehty na tipy 

(ruce) 

550 Kč

Doplnění gelových nehtů

(ruce) 

450 Kč

Parafínový zábal 

(ruce nebo nohy) 

100 Kč