Manikúra

Péče o ruce

Vaše ruce jsou důležitým komunikačním nástrojem a vizitka všem ostatním na očích. Jsou to právě ruce, které zprostředkovávají prvníkontakt, když si vymění dotyk s neznámou osobou. Přitom jsou denně vystavovány přímému působení vnějších vlivů, jako třeba povětrnostním podmínkám, agresivním chemickým přípravkům a nejrůznějším kosmetickým výrobkům. Následkem toho mohou být ruce suché a nehty roztřepené a lámavé. Pravidelná manikúra a všeobecně péče o ruce může pomoci těmto problémům zamezit, či některé vyřešit. 

Manikúra

Manikúra je označení kosmetické procedury, během které dochází ke kultivaci rukou s hlavním důrazem na nehty a jejich okolí. Hlavním předmětem je čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí a rukou. Manikúra se používá jak z čistě kosmetických důvodů, tak i z lékařských v případě, že je kolem nehtů nějaká virová, či plísňová infekce.Vždy se vyplatí pečovat o ruce a stále působit upraveně.Manikúra je velice příjemné ošetření rukou a nehtů, při kterém siodpočinete, a Vaše ruce získají mladistvý vzhled.Ošetření je rozděleno podle náročnosti a potřeb klientky. Kompletnímanikúru je vhodné podstoupit minimálně 1x za měsíc.

P-shine

Japonská manikúra - provádí se zaleštěním včelího vosku do přírodního nehtu, který se následně vyleští do vysokého lesku. Vhodné pro roztřepené, lámavé a matné nehty. Používají se pouze přírodní produkty. Po 14 dnech je vhodné doplnit.

Parafínový zábal na ruce

Parafín je speciální vosk (získává se při destilaci ropy), který má schopnost zadržovat teplo. Užívá se ke zvláčnění a zjemnění pokožky, odstraňuje odumřelou kůži. Dále také ke zvýšení lokálního prokrvení. Před zábalem se ruce vydezinfikují. Peelingem se odstraní odumřelé šupinky kůže. Nanese se výživná maska a ruce se několikrát ponoří do teplého parafínu. Na ruce se dají igelitové rukavice a speciální froté rukavice, které udržují teplo. Nechá se působit 15-30 min., parafín se lehce zatáhne a ruce se namažou krémem. Je vidět okamžitý účinek, ruce jsou krásně jemné a hebké. Zábal prokrvuje pokožku, prohřívá svaly, uvolňuje klouby změkčuje ztvrdlou kůži. Aplikace parafínového zábalu není limitována a je vhodné jej provádět podle potřeby.

Modeláž gelových nehtů  

Modeláž gelových nehtů na tipyje metoda, při které se aplikuje na přírodní nehet umělý tip - zkrátí se na požadovanou délku a upraví se do požadovaného tvaru. Dále se vymodeluje gel do potřebného tvaru

Zpevnění přírodních nehtů gelem 

Zpevnění přírodních nehtů gelem je metoda, při které se aplikuje gel pouze na přírodní nehet bez použití šablon a tipů. Klientce se nehty zpevní a je možné udržet nehty upravené a stejně dlouhé. Lak vydrží 3-4 týdny bez problémů na nehtech. Pro tuto aplikaci je nutné, aby přírodní nehty byly pevné a přesahovaly přes bříško nehtů alespoň 2 mm, aby bylo možné gel dokonale, podle správného technologického postupu nanést.

Zdobení nehtůlze provádět různými kombinacemi zdobících materiálů:

  • Barevnými laky
  • Barevnými gely
  • Nálepkami
  • Třpytkami
  • FlitryKamínky

Masáže rukou 

Masáže rukou je nejpříjemnější zážitek, který můžete dopřát svým rukám. Při masáži můžete příjemně relaxovat a oddychovat. Masáž má na pokožku mocný léčivý účinek. Tak jako se oleje vstřebávají, pomáhají vyživovat pokožku a brzdí proces stárnutí, tak masáž rovněž pomáhá ulevit kloubům i bolestem a zrychlit krevní oběh až po konečky prstů.Někdy se po masáži můžete cítit v povznesené náladě, což je vynikající a potvrzuje to účinnost masáže. Masáž je doporučována po jakékoliv proceduře - manikúra, P-shine, parafínový zábal, modeláž nehtů 

Ceník

Kosmetika

Ceny jsou včetně lakování a zdobení. Pro studenty a seniory poskytujeme slevu.

Manikúra klasická mokrá

250 Kč

Pedikúra klasická mokrá

300 Kč

P-shine - japonská manikúra

(ruce nebo nohy - 1 za dva týdny)

180 Kč

Zpevnění přírodních nehtů gelem

(ruce)

350 Kč

Potažení nehtů gel nebo gellak

(nohy)

350 Kč

Nové gelové nehty na tipy 

(ruce)

550 Kč

Doplnění gelových nehtů

(ruce)

450 Kč

Parafínový zábal 

(ruce nebo nohy)

100 Kč